Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coolpet

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #31950 üzenetére

    En meg azzal nem ertek egyet, hogy az elso hozzaszolas ami nagyon kiforrott es boseges informacioval bir, altagember szamara nagyon sok. kb 20 oldal es az elolvasasa utan mar vagom hogyy mi az a LOD, mik az ajanlott szenzorok, hogy a wireless egereket hanyagoljuk ha lehet, es van par eger felsorolva ami ajanlott.

    Idejottem, de meg mindig nem tudom hogy mi is kellene nekem.

    A legtobben ugy jonnek ide, hogy ilyen egerem volt cserelni szeretnem valami hasonlora, mit ajanlatok, vagy eppen kineztem x-t es y-t, melyiket javasolnatok pro/kontra?

    Az ajanlobol nem derul ki mit is szeretnenek.

    Egy egyszeru diagramm sokat segitene:

    Office hasznalat? -> menj be a boltba es valassz egyet ami tetszik.
    Koca gamer vagy? -> 10K alatti Logi egerekbol valogass, legfokepp ajanlottak: ... Wireless nem ajanlott
    Pro gamer vagy? -> Olvasd el mi micsoda, Legfokepp ajanlottak: ... Wireless kuka

    Ezutan lehet taglalni mi is az a perfect controll meg hasonlok, akit erdekel elolvassa akit nem, annak nem kell az iromany kozepeben bogarasznia hogy mi is lenne jo neki.

    Kellene egy osszefoglalo tablazat, akar honlapon kivul is, ami szurheto bizonyos feltetelekre.
    Ha valaki rakerdez egy egerre, vagy tobbvalaki erdeklodik utanna fel lehetne vinni a tablazatba.

    Akar sz@r akar atlagos akar franko.

    Olyan cegnel dolgozom, ahol a felsovezetok eredemenyt akarnak latni, es nem a szinfalak mogotti bohockodast akarjak hallgatni. Eleg nekik egy jol osszeszedett riport, grafikon, tabla, ahol egybol latjak mennyire eredmenyes az adott termek, es milyen teruleten vannak a hibak. Ha minden nap/heten odavagnak nekik egy 2 oldalas levelet kiemelesekkel, mar nem dolgoznak itt.

    Szoval az osszefoglalo jo, nagyon jo, de atfogobbnak kellene lennie, jobban szet kellene tagolni a reszeket, es a ragcsalok adatait egy helyen kellene osszegyujteni az osszehasonlitas/atlathatosaghoz.

    Ez az en velemenyem.

    Csak segiteni szeretnek, es nem kotekedni.
    Tobb olvaso hozzaszolasaibol is kb ezt szurom le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák