Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Sziasztok!

    Egeret szeretnék vásárolni saját használatra, az alábbi szempontok alapján:
    - Maximum 10.000 forintos ár
    - A lehetőségekhez mért leginkább megbízható működés, hosszú távon (legalább 3 év) is
    - Nagy méretű, masszív, jobbkezes kialakítás, ami kíméli az ízületeket (ez a legfontosabb!)

    Felhasználási terület:
    - Általános, de ebben a játék is benne foglaltatik.

    Az alábbi modelleket néztem ki:

    1. ACME MA06 Universal Wired Mouse
    Ezt volt szerencsém megtapogatni, bár sajnos a csomagoláson keresztül; de éppen az én hosszú ujjaim alá való.

    2. ACME MA04 Gaming Mouse
    Ez kifutó darabnak tűnik, de még kapható.

    Mit lehet tudni erről az ACME nevű gyártóról? (Azon kívül, hogy annak idején a Prérifarkas használta a termékeit... :DDD )

    Nekem szimpatikus, ráadásul az 5 év jótállás nagyon jól hangzik.
    Ahogyan elnézem, kb. 4 éve forgalmazzák itthon, így bízom benne, hogy az ide író fórumtagoknak van személyes tapasztalata is az ACME egerekkel!

    Ezen kívül a TRUST alábbi modelljeit néztem még:

    3. GXT 31 Gaming Mouse
    Méretre, kialakításra ez volt a legkényelmesebb. Viszont ez a legdrágább is.

    4. GXT 33 Laser Gaming Mouse
    Ez még kellőképpen nagy méretű, hosszú (bár a "beszűkülő ívben" végződő bal és jobb gombjai miatt kevésbé kényelmes), de lézer technológiával működik. (Ez tényleg akkora "katasztrófa", ha játékról van szó?)

    5. GXT 25 Gaming Mouse
    Ez is még elég kényelmes, bár a kicsit "nyomott" mérete miatt, már kompromisszumos megoldás lenne; nem elég hosszú.

    Mi a véleményetek a fentiekről? Melyik modellt miért, ill. miért nem választanátok? Az ACME és TRUST egerek megbízhatóak, vagy a pár hónap alatt "széteső" kategóriába tartoznak?

    Köszönöm előre is!

    Üdv: Piftuka

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák