Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    Tisztelt fórumtársak!

    Én nem vitázni jöttem és itt be is fejezem mert ennek így nincs értelme! Van olyan aki komolyabb teszteket végez és van olyan aki mindennapos használatra és csak játékra mint pl. én, de sajnos Mo.-on nincs elég lehetőség a jobb és különböző rágcsálók vizuális és komolyabb tesztelésére mivel ami drágább kategória azt általában nincs lehetőség kipróbálni mert nincs mintapéldány, nekem a játék és mindennapos használat a fontos erre a Roccat nekem tökéletes minden tekintetben, másnak a mindennapos használat a játék és munka a fontos erre is más rágcsáló a jó. Több lézeres egér járt a kezem alatt mint optikai ez tény, de számomra a lézeres a jobb, van akinek az optikai jobb és kész ezen nincs mit vitázni. Vannak az összefoglalóban ajánlottak és vannak a fórumtársak kezei alatt lévők, kinek jó kinek rossz tapasztalatok márkák és szériák alatt mivel ez is előfordul ártól és márkától függetlenül. Mindenki leírja a véleményét és ennyi, ezért van a topik, majd a leendő vásárló összegzi mindezt és az összefoglalóban ajánlottakból vagy a fórumtársak által ajánlottakból vesz egyet ami a legjobban megfelel az igényeinek az ár függvényében. Mindehez szükséges még egy jó egérpad de ugye ez is vitát szül, erre szintén az előbb említett történet a megoldás, majd a leendő vásárló dönt.

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák