Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz DaR00 #30723 üzenetére

    Extreme Digital
    20% kedvezmény minden Logitech termék árából Kuponkód: S3JFGG A teljes Logitech kínálat ide kattintva érthető el!
    A kupon kedvezménye felhasználható 2014. augusztus 11-én mind www.edigital.hu online áruházban leadott megrendelés, mind a Malom Üzletközpontban található Extreme Digital üzletében történő személyes vásárlás esetén. A kupon kedvezménye a fent meghatározott napon beváltott kuponokra érvényes és a termék átvételének dátuma az árat nem befolyásolja (pl. házhoz szállítás). A kedvezmény más akcióval össze nem vonható, készpénzre át nem váltható és 1 db, raktáron található termékre érvényes.

    Ahol ez olvasható.

    Viszont lehet hogy már késő, mivel csak raktáron (bármely üzletben raktáron) lévő terméknél érvényes.
    Így ha olyat nézel ami nincs csak rendelésre az már nem valószínű, hogy lesz hétfőn bárhol raktáron.
    Egyéb esetben berendelhetted volna a terméket valamelyik edigitbe, és mikor megérkezik lemondod a rendelésed, hogy majd 11-én megvedd 20%-al olcsóbba házhoz szállítva.

    (#30721) san01
    Normál Razer szövet egérpadon használtam. De lehet hogy az volt a gond, hogy előtte gamer egérről váltottam, és nagy volt a visszalépés.
    Remélem MM-ben találsz ínyedre valót, és másol olcsóbban meg tudod venni, esetleg a fent említett módon.

Új hozzászólás Aktív témák