Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real Ghoost

    aktív tag

    válasz #57770240 #30082 üzenetére

    Vettem ma egy Kanát én is, egyelőre nagyon tetszik, de komolyabban majd csak a hétvégén tudom letesztelni.
    Ennyit nem nagyon akartam egérre szánni, de a 6-8 ezres kategóriában semmi tetszetőset nem találtam, a sokak által dicsért MS Intellimouse épp az, amit le akarok cserélni, használt meg nem jöhetett szóba, nálam az egér olyan személyes használati tárgy, mint egy fogkefe. Ebay-ről gondolkodtam még deahadderen, de ma megfogdostam a MM-ban, és egy kicsit nagynak és nehéznek találtam.

    A magyar kereskedői hozzáállásról egy érdekes történet, bemegyek a boltba, mondom az eladónak, hogy egy nagyon jó egeret szeretnék, rászánom amennyibe kerül, akár 10en ezret is, de ő mégis inkább egy a4tech-et ajánlgatott nekem. Lehet ő is úgy van vele, hogy hülyeség egy egérre ennyit kiadni, és meg akart ettől kímélni, ez kedves tőle, de hát akkor meg minek tartanak drágábbat. Ez volt az utolsó Kana náluk, pont rám várt :) Amin viszont pozitív meglepetés, hogy pár százassal még olcsóbb is volt mintha az iponnál vettem volna, pedig eddig szinte mindig náluk láttam a legjobb árakat.

Új hozzászólás Aktív témák