Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaddz90

    tag

    Sziasztok! Vezeték nélküli egér vásárlása előtt állok, szeretnék egy kis segítséget kérni ez ügyben. Jelenleg egy Logitech MX400 laser vezetékes egerem van, tökéletes úgy ahogy van, méretre, kialakításra, strapabírásra, satöbbi. 4-5 éve nyúzom, még soha semmi gondom nem volt vele, szeretem. Ilyen / ehhez hasonló egeret keresek, nyilván a piszkos anyagiak függvénye minden, nem adnék érte 10.000 forintnál többet, de ha lehet inkább 5 körül. Nem vagyok márkabuzi, bár a Logitech bejött, de azért nem nagyon bízok a Genius/A4 jellegű egerekben. Ha bluetooth-os talán még jobb, nem kell még a vevőegység se, laptop mellett használnám, de ha azt mondjátok a bt hulladék, megbízhatatlan kapcsolat, jobban meríti, stb akkor oké. Ami viszont fontos, hogy legyen rajta ugyanez a next/back gomb, ami az MX400-on, nem is tudnám nélküle elképzelni az életem :) Színben ha lehet maradjunk a szürke-fekete vonalnál, minél kevesebb csicsa és ilyesmi, mindenféle színes ledek meg dpi állítás se izgat, külön legalábbis nem fizetnék ezekért. Ne legyen miniegér, ez a legnagyobb problémám, hogy a vezeték nélküli egerek 70%-a kislányok kezébe optimális.

    +szerk: Mondjuk ez tökéletes lenne, csak olcsóbban. nem kell többet tudnia, de nem tudom milyen márkákkal járok jól. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák