Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, keresgéltem... ide írom, hátha valakinek hasznos lesz.
    Func MS-3 rev. 2 beszerzése nem lenne egyszerű, német webshopból vagy nincs kiszállítás, vagy 18 Euro... lehet május elején kimegyek, de hogy ahol leszek, ott lehet-e kapni, vagy egyáltalán lesz-e idő ilyesmire, rejtély.
    Mionic Naos: több is tetszik kialakításra, 90 Euro a Naos 8200, ingyen hozzák... Viszont 28 k kicsit overkill nekem, ennyit nem játszom :D A Naos 7000 is 80 Euro sajna, szal. nézelődtem tovább.

    Steelseries viszont tetszik pár... Ikari laser-t itthon nem találtam webshopokban, viszont van egy aprón és árban is jó lenne...csak ne újonc lenne a jóember :U
    Ami itthon elérhető nekem nagykerből br. 20k alatt az a Sensei Raw Rubberized és a Rival rubberized. Rival is tetszik, videókon dícsérik a kialakítást, elég nagynak tűnik. Szenzorról meg a beállításokról is ódákat zengtek, nem tudom mennyire igaz. Játékban amúgy is csak a C4 ;]

    Szal. Ikari Laser újonctól, Sensei Raw vagy Rival? Mi a sorrend, melyiknek van valami nyűge esetleg?

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák