Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz tecsu #28069 üzenetére

    Razerből én eddig akár mit próbáltam, csak a gagyiság jutott eszembe... pedig csillivilli, jól néz ki, profinak hat, drága is, de a minőség mégse az igazi. Csak úgy mint a steelseries, csak az már látványra is komolytalan. Nekem meg onnantól mindegy milyen szenzor van egy egérben, hogyha gagyin néz ki, és szar a fogása is.
    A mionix már komolyabb komfortban, és minőségben, de a 8200 olyan, hogy akkor már inkább func... nagy lapát kézhez az még kényelmesebb mint a NAOS forma. A 7000-ben állítólag jobb a szenzor (új optikai, más egérben még nincs ilyen), nekem most ilyen van, de igazából érzésre semmi különbség. Jó mindegyik. Viszont az optika alá nem mindegy milyen egérpadot teszel... ha túl finom, akkor ugrik meg akad néha rajta a kurzor.
    A funcot meg megveszed, és utána körberöhögöd az összes többi véleményt itt ;) Ez után a melóban lévő mx518 olyan, mintha óvodások gyurmázták volna...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák