Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MurdR

    veterán

    válasz nyunyu #27138 üzenetére

    Én mindent értek, nagyon jól tudom, hogy sem a felső, sem a közép kategóriát nem sikerült vele megcéloznom.
    Semmi féle profi munkát nem csinálok gépen, kifejezetten szórokozás-kikapcsolódás céljából van használatba a notim és azasztali gépem is.
    Tavaly vettem magamnak egy genius vezetéknélküli egér-bill kombót. Szép meg jó, viszont alkalmatlan játékra. Netezésre, és egyszerűbb műveletekre tökéletesen megfelel.
    Nos, ez, hogy játékra nem a legmegfelelőbb, akkor bukott ki, amikor BF3 és CS alatt elkezdett érdekesen viselkedni. Egy kis utánajárás után kiderítettem, hogy játékra minimálisan sem alkalmas.
    Ugye erősen ajánlott a Microsoft IM 1.1.
    Na ez teljesen megfelelt volna, de arra, amit én csinálok, arra nem szerettem volna 8000 forintot kiadni; viszont olcsóbban nem találtam. Fő szempontként a méretet és a súlyt vettem elsődlegesnek. Ha a szempontjaimnak találtam volna 2000forintért is megfelelőt, akkor az lett volna. És azért akárki akármit mond, szépen irányítható a jószág, kellemes vele játszani, és böngészni.

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák