Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    Sziasztok!

    A G400-am kezdi megadni magát (talán a switchek)? A probléma kb. ez: Amikor elkezdem használni alig lehet lenyomni a bal és a jobb egérgombot, mint ha be lenne fagyva, aztán pedig már lehet jobban használni, de van amikor újra erősebben kell nyomni, egyszerűen nem lehet lazán nyomogatni, úgy kell ráerőltetni, egy erős kattanó hang kíséretében sikerül klikkelni, aztán megint lehet simábban...nem értem mi ez...Valakinek van valami ötlete? Javítható? :F

    Most szedtem szét de ránézésre is makulátlan por és folyadék mentes, mint ha új lenne...összeszereltem és újra ugyanez a probléma...

    Milyen egeret ajánlanátok helyette? Csak logitech vagy razer vagy roccat érdekelne...melyik típust ajánljátok? (legfőképpen 10k körüli árkategória lenne ideális - talán használtan is...-). Főképp azon tapasztalatokat várom, akik használták is az adott egeret! (Most a Roccat LUA-val szemezgetek, előtte már volt razer abyssusom is).

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák