Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • josipov

    csendes tag

    Sziasztok!
    SSD-keresgélés közben ráakadtam erre a topicra, eddig nem is tudtam hogy mennyit lehet gondolkodni egy egéren :)
    Most akkor zaklatlak Titeket is egy kicsit!

    Bazinagy tenyerem van, eddig minden egér kényelmetlen volt. A sima ("gömbölyű") egereket tudom használni, az összegyűrt, "ergonómikus" kialakításúak nekem tökéletesen használhatatlanok, nem az én ortopéd kezemhez szabták őket.
    Általában csuklóból, vagy kétujjal tologatom.
    Játékra kevésbé, inkább CAD tervezéshez használom, fontos a gyors, pontos mozgás, az a halálom ha beremeg vagy elugrik a kurzor (bár ez inkább user error és egérpad hiánya, gondolom).
    +opciók:
    #1 a mostani, egyébként egyszer már kukába dobott és nagyon szar egeremen szeretem a hüvelykujjnál lévő 2 gombot, nethez vissza-előre, melóban egyéb hotkey-re. Gombok jöhetnek végtelen mennyiségben.
    #2 A 2 scroll! Egyszer használtam egy darabig dupla scrollos egeret, nagyon bejövős volt hogy a második helyzettől függően gyorsabban vagy oldalra scrollozott, vagy zoomolt. Létezik ilyen még egyáltalán?
    #3 Lehetőleg óccsó legyen. Nem kell márkásnak/nagyon minőséginek lennie, de ha hosszúéletű és esetleg kibírja ha néha mérgemben odaverem az asztalra, az jó lenne :))

    Na szóval erre a sok mindenre tudtok-e esetleg ajánlani valamit?
    :R

    A mérnöki tervezés a biztonsággal figyelmen kívül hagyható értékek kiválasztásának művészete.

Új hozzászólás Aktív témák