Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz borat26 #25336 üzenetére

    Az a rugó könnyen elveszhet (mondjuk egy padlószőnyegben) úgy, hogy észre se veszed. szerintem ez a másodlagos funkciója a rugózáson kívül, hogy elvesszen egy padlószőnyegben. Azt nem tudom, hogy lehet e ilyet találni más egerekben, szerintem logi specifikus, azon belülis MX (az RX250-ben pl. nem láttam és totál más van) A driverrel kapcsolatban meg: én úgy éreztem, hogy a windows alapértelmezett jobb volt, de mondjuk ha felteszed a logis drivercsomagot, akkor a 3 DPI értéken (400/800/1800) kívül beállíthatsz 5-öt és a DPI váltó gombokkal léptetheted. Meg persze bizonyos határok között olyat állítasz be, amilyet akarsz. Kérdés, hogy igényled e, én pl. nem, mert egyszerre több egeret is használok és jó, ha van némi közük egymáshogy DPI-ben. De ha csak egyet használnék és az az 518 lenne, akkor lehet, hogy egyedileg paraméterezném, nem tudom :) Valszeg akkor sem, mert nincs rajta semmi, ami jelezné, hogy épp hány DPI-n megy, szóval elég érdekes móka lehet menet közben állítgatni ezzel a morze metódussal. Kivéve persze, ha beállítasz egy low sens-t mondjuk 450-re, meg egy high senst pl. 1150-re, akkor csak előre-hátra. Ezt az emelgetéses dolgot azért nem értem, mert most direkt megnéztem: fél centi elemelés után nem mozdul. Mondjuk ebben (IS) a WMO a király, annál olyan 2mm lehet :)

Új hozzászólás Aktív témák