Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz csizo13 #19164 üzenetére

    Nem is tudom... Sokáig használtam Trust egeret, ami jó is volt egészen addig, amíg nem felkapott FPS játékban vettem részt, nem volt tele jobbnál jobb játékosokkal és nem warozgattam. Amint átálltam utóbbira már bizony kijött, hogy kevés lesz a Trust így vettem egy Razer Imperatort. 'Majd 2 évet le is húzott nálam és annak ellenére, hogy szerettem a formáját és a könnyűségét lecseréltem egy DA BE-re. MOST épp Karácsony alkalmából kijöttünk szülőkhöz vidékre és lám! Itt a régi Trust a kezem alatt. Valóban érezni a különbséget, hogy mégis mennyire távol áll egymástól az otthon használt DA, mint a régi Trust, amit imádtam. Jelenleg épp azon gondolkodok, hogy mivel tehetném a DA-t még jobbá így januártól új mikrokapcsolókat és teflon talpakat kap. Hogy mi ebből a tanulság? Egyszer végy a kezedbe (amennyiben lesz rá lehetőséged) egy igazán jó egeret és ha a rádiós A4TECH egérrel 85%ban a dobogón végzel, akkor egy pontos vezetékes rágcsálóval mindig ott leszel.

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák