Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarcZ

    senior tag

    válasz TXT #18016 üzenetére

    Egér téren egyáltalán nincs sok tapasztalatom, a tapasztalatot meghagyom jaffának, f4te-nek és Wolfheart-nak. Én nekem a G400 az asztalon ácsorog, nem dugtam be, MX518-at használom mindennapos használatra, mert kell a presztizs, hogy rajok legyünk, hogy nekünk ilyen régi egerünk van. :C Viccet félretéve, azért használom az MX518-at, mert tényleg adja az oldschool feelinget, ha ránézek és jó látni, hogy egy régi egeret használ az ember, de a G400 görgője jobb, a gombjai halkabbak és nem is izzadod szét, mert a gumírozott "oldalfelületet" (Angolul grip, magyarul nem tudom hogy kell mondani, azt meghagyom a profiknak. :) ) ezt "megakadályozza." Amúgy a 3 egér közül nekem gombok terén a G500 gombjai jöttek be a legjobban, nincs az a kissé lagymatag érzés, mint ami először volt a G400-nál, ami furcsa, mert akármennyire is lagymatag érzés, 100 évig bírja a strapát, ugyanez MX518-ról is elmondható, Logiék nagyon komolyan veszik a minőséget, görgőbe szintén a G500-é, annál jobb görgő a kezem alatt még életembe nem volt, nagyon jól meg van csinálva. Dual-scroll mode, súlyozás, lájzer 5,7k CPI meg mind marketing bullshit, de ennek ellenére a lézer kategóriában még mindig a legpontosabb szenzornak mondható az S9500-as véleményem szerint. Ha nem kell a sok tulajdonság és a sok gomb, akkor G400 vagy MX518, igazából mindegy melyik, mert jó mind a kettő, ha kell a +1 gomb, súlyozás, meg ilyen marhaságok, akkor G500. Ikari is jó, de én személyesen nem tudok nyilatkozni róla, kérdezd Wolfheart-ot, Ő jobban szereti az Ikari-t, mint a G400/MX518 kombót, Ő rendelkezik a legtöbb tapasztalattal Ikari téren. Rosszul nem jársz egyikkel sem, G500-at csak szigorúan akkor, ha 7k körül, vagy esetleg alatt hozzá tudsz jutni.

    [ Szerkesztve ]

    A man's got to do what a man's got to do.

Új hozzászólás Aktív témák