Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s@nyiii

    tag

    válasz Lajkó #1776 üzenetére

    Arról van szó, hogy a Razer egerek minősége nem a legjobb. Régebben a silány szót használtam volna, de ezt nem teszem, mert nem mindenkinek van negativ tapasztalata róluk. Nekem fél év alatt tönkrement, pedig zsír új volt. Elöször kezdődött a sorozatos ki-bekapcsolással, amikor is csak az usb ki-bevételével lehetett megoldani a dolgot. Aztán egy idő után a gombok is kopni kezdtek, az más kérdés, hogy kezdettől fogva lötyögtek. És végül a kábel is megtört benne. Erre írtam a Razer supportnak, hogy hátha az egér sorozatszáma alapján kapok egy újjat (Logitechnél igy müködik), de visszaírtak, hogy náluk ilyen nincs és d*gjam fel jó mélyre az egeret...

    A CH-t 1x próbáltam életemben, és csak annyi baj volt vele, hogy azzal a sensivel amivel én játszok (CS 1.6, win:6/11, game:1.5, mouseaccel off) minden nagyobb rántásnál vagy a földet csodáltam, vagy az eget, vagy meg se mozdult az egér, gyk: az egér képtelen volt alacsony érzékenységgel a gyors mozgásokat lekövetni. Ez nem "rébusz", ez tény. :)

Új hozzászólás Aktív témák