Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petiapó

    tag

    válasz audi100td #7349 üzenetére

    Jó napot!
    Lassan kezdi megadni magát az ASUS-om, meg nagyon hangos is...
    Olyan DVD írót keresnék ami olvasáskor EXTRA halk, nem csak a többihez képest halk.
    Nézegettem a DRV216D-t, de ez 16*osan tud DVD-t olvasni, 1-2 másik ehhez képest max. 12őt tud. (pl.: ASUS DRW-20B1LT)
    Ez utóbbinak halkabbnak kell lennie, a lassab olvasás miatt, vagy nem?
    Jelenleg vízhűtésem van, ami olyan laptop szintű zajjal megy, íráskor ugye, csak nem állítok be olyan magas sebességet, és meg van oldva, azonban filmnézéskor, vagy tallózáskor, olyan hangja van, mint az állat, sajna nem reagál a Nero CD/DVD Speedre, habár ezutóbbi is csak a használat közbeni sebességet veszi vissza, a beolvasáskorit nem.

    Igazából, csak 2 kritériumom van: nagyon halk legyen, és megbízható (a legjobb az volna, ha olyan max 6-8*os olvasást tudna max)

    Létezik még ilyen, vagy a verseny már mindbe belekényszerítette a gyors olvasást?
    Előre is köszi!
    Petiapo

    ...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

  • Petiapó

    tag

    válasz FefeeX #7352 üzenetére

    jogos!
    de nem igazán akarnám a kompatt formavilágot (:D) megbontani egy külső megoldással.
    A napközben miért fontos kérdésre: általában este 7 előtt le sem ülök a gép elé (most nem dolgozok), csak este szoktam filmet nézni. nappal nem is megy a gép általában.
    a nézz winyóról filmet, meg oké, szoktam is :), de mi van a bolti DVD filmmel? (mert elég sok van) mire felírom winyóra, addigra a felét meg tudnám nézni :D (nincs asztali lejátszóm, csak a gépet használom mindenre)

    De ha azt mondjátok, hogy még ha nem is szúnyogszintű hangja van, de ez a leghalkabb cucc a piacon, egy kis flashel mogtoldva, akkor meg legyen ez... elvégre előbb-utóbb tuti kileheli a lekét az ASUS
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    ...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

Új hozzászólás Aktív témák