Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajtokarpi

    senior tag

    válasz Laci4 #8653 üzenetére

    Üdv.!

    Nekem Asus DRW-22B1ST íróm van, ahogy megvettem másnap megjelent belőle a 24-es széria vertem a fejem a falba, na ez az én formám. Igaz nem tudom, hogy csak írási sebességben különbözik-e a 22-es szériától, vagy a bele is más, mert ugye ez lenne a fontos. Mindenesetre nagyon elégedett vagyok az Asus DRW-22B1ST-vel nagyon szépen ír, a régi lemezeket is szépen beolvassa, amibe a NEC 7173S, illetve, Pio 216d belehal.
    Volt NEC 7173S íróm lézerkalibrációs hibával elszállt, van Pio 216d-m is, én speciel nem estem hasra az írási minőségétől. Ettől vezérelve döntöttem el, hogy új dvd író után nézek. Sok olvasgatás, és fórumozás után az Asusnál maradtam, és mondhatom nem bántam meg. Remélem ez így is marad. Én csak ajánlani tudom az írót!

    battletag: bossi#2666

  • karika011

    tag

    válasz Laci4 #8653 üzenetére

    Hali!

    Én is elég sokat olvasgattam,mire vettem egy NEC7203-s dvd írót,ami kb. egy napig volt a gépben,ugyanis az olvasása kritikán aluli volt.Ott kezdődtek a problémák amikor új gépnél az alaplapi driver lemezt nehezen kezdte olvasni,ekkor még gondoltam lehet a lemez is rossz.Utána sorra nem volt hajlandó lemezeket beolvasni az i-re a pont amikor a vele írt lemezt csak lassan olvasta be.Ment is a helyére egy LG ,bár megjegyzem az sem olyan mint a régiek.Ráadásként hogy biztos tudjak minőséget írni vettem még egy Lite-On iHAP 322-s írót,ami az eddigi próbák alapján elég jónak tűnik.
    Ezekkel a dvd írókkal is az a baj ,mint a többi műszaki cuccal hogy már nem a tartósság a fontos náluk.Úgyhogy szerintem vegyél nyugodtan ASUS-t ,ha az egyszer már bevált neked
    viszont nem biztos hogy a legolcsóbb lesz a végén a "best buy" vétel.

    Sok sikert a vásárláshoz.

Új hozzászólás Aktív témák