Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Zola007 #7229 üzenetére

    Fer: No, megnéztem 8x mellett is az írást.
    4 film került egy korongra, tehát kis fájlokról nem lehet beszélni, ennek ellenére 89-95% között ugrált Neroban a lenti buffer ((6.6.0.16-ot haszálok mióta kijött, eddig gond nélkül, az újabbakkal mindig volt vmi gond)
    Ugyanilyen anyagokat 4x mellett 95-100 közötti értékkel ír, tehát stabilabb (bár az sem 100%)
    Így szerintem maradok a 4x írásnál, annyira nem sietős és eddig mindig bevált. A 4-5 éves dvd-ket simán vissza lehet olvasni, bár én eléggé ügyelek a tárolási körülményekre, mint fény, por, stb.
    Azért köszi a jószándékot :R

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • fer

    őstag

    válasz Zola007 #7229 üzenetére

    Hogy az lg-vel hányszorosan írj azt neked kell ki kísérletezned, én csak a saját tapasztalatomat írtam le Pio 215 & verba DVD+R párossal, és nem a sietés miatt írok gyorsabban, hanem mint már írtam a visszaolvasási görbe, és az elérési idők is jobbak lettek! Ha lassabb tempó mellett is ugyan olyan jó lenne a lemez hidd el én is 4X-en írnék!
    Mellesleg én szerintem is megérett az lg a cserére, nem egy mai darab! Azzal meg, hogy clv vagy zclv, nem érdemes foglalkoznod, hidd el többet ér egy olyan lemez aminek a széle is biztonságosabban olvasható, minthogy a clv-hez ragaszkodjak! Én meg úgy tudom, hogy a clv az 6X tempóig van!

    Mellesleg az mostanság is MCC nem mmc!
    Mitsubishi Chemical Corporation (remélem jól írtam)

    ''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

Új hozzászólás Aktív témák