Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz FefeeX #6002 üzenetére

    valamit érzékel de szerintem nem a lemez fajtáját figyeli hanem azt hogy mekkora adatátviteli sebesség kell. meg is mondom hogy miért
    nekem ugye Pio 110(D) író van és ha belevágok egy gyári filmet (DVD-ROM) és nézni szeretném akkor szép halkan nyomatja kb 1-2x tempón max
    ha viszont valami progival grabbelni szeretném csutkára teszi úgyhogy szinte maxon(16X CAV) tudja grabbelni

    viszont DVD-R-nél is ígyvan
    ha lemezről szeretnék xvid vagy HD videót felmásolni gépre ugye pörgeti ahogy csak tudja viszont ha lemezről nézem a videót akkor szintén szép halkan pörgeti nem járatja csutkán mint az NEC

    gondolom a Pio 115/215-ös család is ilyen szépen olvas és csak akkor pörög ha kell a max átviteli sebesség
    remélem legalábbis

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz FefeeX #6002 üzenetére

    Fura, egy másik hozzászóló egy 111D-t flash-elt át Labelesre, és ő azt állítja, hogy azóta hangosabb a DVD-írója, de legalább támogatja a DVD-RAM-írást is, meg a LF-t. :F Érdekes, hogy nálad ennek épp az ellenkezője következett be, hogy halkult.
    Egyébként PPeter cikke szerint is a NEC-ekkel épp az a baj, hogy nem lassítanak, emiatt sok lemezt nem is esznek meg, mert "a NEC író behal a lemez utolsó kétharmadán a szédületes tempóban próbálkozó olvasásba". ([link])
    Szóval ezek szerint az olvasási sebesség korlátját nem csak a nagyobb hang miatt nem érdemes feltörni, hanem amiatt sem, hogy nehogy olvasási hibák történjenek.

    Amúgy megrendeltem a Pio 215DBK-t, remélem elégedett lesz vele a csaj, akinek veszem... :B
    Köszi, hogy segítettél a választásban! :R

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák