Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsirigó7

    senior tag

    válasz verybigboy #18383 üzenetére

    Samuknál számít az is hogy mennyire használtak. Vagy is egy használt esetében az hogy mennyit írtak vele. De jobban az hogy milyen gazdája volt. Mert nem egy használtnál üdítős kupaknyi port és szöszt szedtem ki az író belsejéből és a tálca sínjéről mechanikájáról. 203B,223B. Ezeknél mind bennmarad a tálca, csak ha lemezt hagyok bennük, akkor nincs velük gond.

    Ezzel szemben az újonnan vett 182B, 203D,223F íróimnál nincs ilyen beakadás gond.
    223F-nél volt egy időben az amit te is tapasztaltál, h ki-be nyílik a tálca amikor lemezt szerettem volna bele rakni.
    Konkrétan nagy ügyességgel (gyorsasággal) kellett a lemezt berakni a tálcára még-mielőtt az író magától bevitte volna a tálcát. Vagy épp kivenni a lemezt írás után :D
    Az érdekes az hogy ez a jelenség csak egy gépemen kb 2 hétig szívatott. Miután átraktam az írót egy másik gépbe meg is szűnt a hiba. Egy másik íróval tökéletesen működött az gép is.
    Miután az előző gépen újraraktam a rendszert, ismét tökéletesen működött a 223F is vele.
    Tehát nem tudom hogy a végállással volt e gond a tálcánál, esetleg illesztő driveres probléma, vagy valami szívatós vírus idézte-e elő nálam ezt. De az író azóta is tökéletesen működik. :)

Új hozzászólás Aktív témák