Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz Ottó58 #18146 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm szépen, hogy írtál, és megosztottad a tapasztalatod!
    Sajnálom, hogy megbántad, hogy ezt a meghajtót vetted, én remélem azért, hogy nem lesz vele gondod, és sokáig fog működni.

    Nos, az az igazság, hogy pár hónappal ezelőtt volt már szó itt ezekről az xx80-as meghajtókról, amikor a 7260/61 kifutott, és akkor nem kimondottan ajánlották.

    Szóval igen, össze lehet szedni a morzsákat ezekről a típusokról, amikre rákérdeztem, de gondoltam, összeszedem most ezeket az új ill. aktuális típusokat egy hozzászólásba, és akkor szedjük össze róluk a véleményeket, és ki-ki a legjobb tudása szerint tegye rangsorba, hogy melyiket gondolja jobbnak ill. kevésbé jónak a saját elképzelései, infói szerint - egyfajta aktuális összefoglalásképp.

    Igen, olvastam, hogy a mostani Pio-k már valami átcímkézettek, de tényleg annyira rosszak, hogy nem szabad őket vásárolni?

    A Samsungokról és az LG-kről én nem sokat hallottam eddig. Lehet, hogy tényleg a Samuk volnának most a legjobbak?

    Ezek az új Optiarcok akkor tényleg ennyire rosszak, hogy semmiképp ne vegyük ezeket sem?

    Igen, az Asust tudom, hogy belül LiteOn, de a LiteOn/Asus/Plextor-ról jókat írtak korábban, elég jó meghajtóknak tartották őket. Szóval akkor mi van most ezekkel?

    Várom mindenki véleményét,
    és mégegyszer köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák