Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz FefeeX #1172 üzenetére

    Valami hasonlóra gondoltam én is,csak ez az első ''flasheljünk firmwaret rizikósan'' projectem.Abban viszont tényleg igazad van,hogy ha olyan szinten **szom el,akkor a szervíz sem tudja kibogarászni,legalábbis remélem,hehe.

    RPC-1 egyébként annyira nem fontos,mert jellemzően 2.es régiójú vagy független lemezekkel hoz össze a sors,viszont a bitsetting miatt már kipróbáltam a buffalo 8.37-est és pont az volt a problémám,hogy nem vágom hol kell beállítani a melyik íróprogiban,hogy DVD-ROMnak csinálja meg a lemezt :F

    Az előző hozzászólásomban elírtam a MediaCode-os résznél:
    A DRW-1608P2S firmwarerel ismer 160 fajta lemezt,az Erdoke által ajánlott Buffalo féle 8.37-essel 190-et.Ez hogy lehetséges?

    Arra is keresem a miértet,hogy hogy a valagba lehetséges az,hogy az ASUS saját gyári firmwarejével megírt TDK (MBIPG101R04) lemez visszaolvasáskor 2x-8xig müxik,ui.típusú lemez a Buffalo fw-vel meg vígan hozza a 12x-16x sebességet :F

    Jelen helyzetben a Buffalo féle firmware-rel írogatok és ez egészen addig így marad,amíg nem lesz ASUSéktól hasonló,mert hogy néz má' ki,hogy ASUS fannak az eszközkezelőjében Pioneer felirat virít :P

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák