Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Holnap úgy néz ki lecserélem az öreg kissé betegeskedő 109XLA DVD írómat egy újra. A jelenlegi konfigom miatt csak SATAs jöhet szóba. Nézelődtem, olvasgattam egy keveset, de lassan kifutok az időből. A követelmények: SATAs csatlakozó, legyen halk (vagy halkítható), lehetőség szerint fekete előlappal (ha már a mostaniak mind olyan bűn randák)

    A lehetőségeim: NEC,PIO,LG, ebből az LGt első körben kizárnám, maradt 2.

    NECről azt hallottam, hogy elég hangosak ( nem hiányzik, hogy a fülembe ordítson, ha arról játszok le mondjuk egy DVD filmet), illetve kicsit zavarba jöttem a sok típuisszámtól. AD-7191, AD-7203. Sajnos nem volt elég időm kibogarászni a típusok közötti pontos különbséget.

    Pioból 2 típus érhető el a 115D és a 212D. Ha jól sejtem, akkor a különbség elvileg az,hogy a 212D az a SATAs, ugye?

    Javaslatok?

    PS: elnézést, ha már volt ezer ilyen kérdés, kicsit lejjebb olvastam,hogy 212D javasolta valaki, de a NEC típusok mások voltak.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák