Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drizzt1666

    tag

    Sziasztok!

    Egy aprócska kis segítségre (pontosabban tanácsra) szorulnék.
    Meglehetősen tanácstalan vagyok, és nem is igazán értek hozzá, ezért inkább rátok hagyatkozom. Igen, tudom a google a barátom, a wiki meg a barátnőm, de nincs kedvem oldalakat olvasgatni és számomra érthetetlen szintetikus tesztek eredményeit böngészni.

    Szóval a helyzet az, h a keret max 10000 forint (ahogy nézegettem az árakat, ez még nem vészes)
    A modellek, amik közül választhatnék (egy webshopban turkáltam össze őket) a következők:
    - LG Light Scribe (GSA-H50LBB)
    - ASUS DRW-1814BLT Fekete SATA
    - Pioneer 112-D

    Ahogy észrevettem, sokaknak a Pioneer a befutó (gondolom nem véletlenül) bár h őszinte legyek, nekem az ASUS is nagyon bejövős (leginkább a sata illesztő miatt, mert nagyon elcseszett helyen van IDE csati a deszkámon). LG-ről nem tudok nyilatkozni, most is egy LG íróm van (CD, a régi filléres írók korából) és semmi bajom sincs vele. Az sem igazán szempont h van e lightscribe. Jó muri, meg esztétikus, de ha ezen múlik akkor nem. (Eléggé amatőr kérdés, de mennyire elterjedtek a Lightscribe-os illetve az olyan lemezek, amikre lehet nyomtatni? Idáig nem igazán érdekelt, de hamár disznó...)
    A helyzet tehát adott, várom a tanácsokat, véleményeket, esetleg a bash-t amiért nem olvastam vissza és nem használtam a keresőt :D
    Köszi előre is :R

    [Szerkesztve]

    Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

Új hozzászólás Aktív témák