Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Laca19 (a)

aktív tag

válasz mr.geeZ #3339 üzenetére

Tényleg jó lenne: 18 ezerért asztali, ráadásul ha akarod, akkor adatot is írhatsz vele. :D

De az árát mindenképpen megéri. Azért amúgy meggondolandó ám, hogy az ember vegyen akár 50 ezerért asztalit. Én is odavoltam érte. Mondom ez majd ideiglenesen kiváltja, aztán majd veszek 1 hónap múlva asztali írót.Bedigiztem ami kellett VHS-ről, felvettem pár dolgot a TV-ből és őszintén szólva nem is nagyon használom a digiző részét manapság.
    Énis odavoltam, hogy mennyit fogom használni, aztán egyszerűbb letölteni a netről forma 1-től elkezdve mindent.
    Szóval, ha akár egy olcsóbb asztalit, mondjuk 50 ezreset is vettem volna, kissé mérges lennék, hogy csak áll a szekrényen. Mondjuk kérdés, hogy te mire akarod használni.
    Előnye: ha tönkremegy az optikai része, ez utána is használható, mert szoftveres, az asztalit lehet a kukába dobni.
    Hátránya: nem lehet időzített felvételt csinálni vele. Viszont lehet Time Shiftelni szoftveresen. Komolyan. Beállítottam hogy vegyen fel, kimentem dumálni egy ismerőssel, 20 perc múlva viszajöttem, miközben vette fel a dolgokat a merevlemezre, azalatt már tudtam is folytatni a megállítástól a műsort(persze a gépen)

http://www.diesel.com

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés