Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• neduddki

nagyúr

HI!

Na ez most megint sokaknak nem fog tecceni, de at ez van:- )))
    Egyik esmerosom egy e55-vel tebgeti napjati mar jo ideje... az anyag varazslasa egy leptopra torpeni egy 4160-as kozbeiktatasaval mapower rackel, a ramdriver pana, es apana dvdmovie album az athuzo...
    kb ket hete vtt eegy rakas plextor-nak alcazott tajot pozitiv es nagativ iranyban is, nem meglepo modon a A302 fw nem birt a +-osokkal, amit egy fw frissites gyonyoruen oprvosolt... de azet nem egy okor ara manapsag egy iro vett egy 4571-et is, ma behozta, hogy cserejjem mar ki... hat ize, itt lett abaj, ugyansi a asztali altla megirt /udf2.0/ lemezekbe beledoglott a 4571 olvassasa:- ((( temeszetesen a 4160as jol boldogult velik akadt meg nlam egy 4167-es hat kiprobaltam hogy az mit mond, erre na probajjuk ki, nem egy meglepo modon az is bir a lemezzekkel=, na szovla vegeredmeny: elcsereltuk a ket driv-opt mert ahova sznatma ott ram ugysem lesz...

udv

neduddki

p.s. tudom ez akkor sincs igy ha az eg leszakad, eg valoszinuleg a pana asztlai szar, meg az en rosszindultaom, meg mittom ne meg mi, kivancsi vagyok mijjen indokok tudnak meg elokerulni:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés