Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Sziasztok. DVD írót szeretnék mostanság venni, nem tudom mit vegyek.Hadd kezdjem egy kis történettel.
    Szimpatikus a samu márka,volt már DVD íróm samuból, a vinyók is az SSD kivételével samsungok, szar is az összes, kattognak össze vissza:DD
    Na mindegy, a mostani már nem működő DVD írommal kb 20-30 lemezt írtam, vagy még annyit sem. Aztán hirtelen bekaksizott, nem akart olvasni semmit, írni meg még inkább nem. Tavaly nyáron vettem , idén tavasszal már nem volt jó. Vittem gariba, mert volt rá 1 év, a boltban volt 2 napot, visszakapta azzal, hogy hibátlan, még a win7 telepítő is megy róla. Ok, hazavittem, jó volt. Aztán egy jó darabig nem is kellett használnom. akkor már őszt írtunk, a gari lejárt a DVD meg kuka. Szóval a samu-n kívül valami megbízható márka? Nem kell semmi mást tudnia, mint írni és írni és írni. A Lightscribe jöhet, azt szeressük. Emlékszem mikor régen akartam venni DVD írót, lisghtscribe-osat, nekem kellett elmagyarázni az "informatikus" boltosnak, hogy nem, nem olyan szara lightscribe, nem lesz foltos, csak kétszer kell minimum megcsinálni, és tényleg szép lesz :K Ő meg nem győzte felszedni a padlóról az állát, hogy váó mik nem vannak:DD
    Köszi előre is. :R

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák