Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi0604

    őstag

    válasz eM'82 #1764 üzenetére

    Természetesen, ha a minőség a fontos, Plextor vagy Benq (kb. ebben a sorrendben :) )
    Olvasgasd az írók saját topicjait, nagyon sok fontos adatot megtudsz.
    A plex 740, az Benq 1640. Szerintem nagyon jó író legalábbis nekem és még nagyon sok embernek bevállt.
    A 1650, egy ''nagyjából'' továbbfejlesztett 1640. De lehet, hogy akkor már 1655-öt vennék, mert nem sokkal drágább és sokan dicsérik. És nem utolsó sorban nagyon jó áron van sok helyen.
    A plex 750-re páran panaszkodtak, inkább a 755-öst vagy a 760-ast kéne venned. Ppersze, ha a pénztárcád engedi.
    A 716-os, kuriózum. Nagyon jó írónak számít a mai napig is.
    Hogy most ''+'' vagy ''-''-os lemezt használsz az teljesen lényegtelen megbízhatósági szempontból, a lényeg, hogy jó minőségű lemezre dolgozz. (verba, ricoh, plextor)
    Archiválásra jobb egy picivel a ''+''-os.

    Írási és olvasási tapastlatot sajnos csak a 1640-es Benq-ról tudok mondani, mert az van nekem. :)
    Eddig teljesen jól olvasta a karcos lemzeket és szépen ír a jó minőségő adathordozókra.
    Kicsit talán jobban szereti (mint szinte minden Benq) a ''+''-os lemezeket, de teljesen jól írja a ''-''-ost is. Elég sokat javítottak a fw-jén.

    Akár milyen írót is választassz, lényeg, hogy normális lemezredolgozz, friss és jó fw-el.
    A jó lemezírás titka: Jó író+lemez+fw...

    Olvasgass vásárlás előtt és ha megvan tesztelgesd.

    Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

Új hozzászólás Aktív témák