Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verybigboy

    senior tag

    Az egész kialakult mizériához kapcsolódóan itt is megemlítem mint már tettem azt több fórumon is, a DL lemezek rendes megírása a prémium íróknak is igenis gondot okoz!!! Manapság a kapható sima DVD-5 lemezek közt is igen nehéz korrekt alapanyagot kapni, azt is vadászni kell, ölre menni érte, nemhogy a DVD-9 téren!!! Lehet felháborodni (és jogos is!!!) de ez a valóság! Ezt lehet kapni mint legjobb minőséget ... amúgy én hozzáteszem, a 7260S író még a régi írók mezőnyében is azért megállja a helyét, az egy kifejezetten jól sikerült széria!!! Képzeld el ezzel az íróval, ezzel az ajánlott íróval így íródik egy DL lemez, mit kapsz akkor ha ugyanezt egy nem ajánlott kategóriába tartozó íróval teszed meg???
    Ha a legjobbat akarod kihozni valamiből, az igenis tesztek és tesztek ... vagy évek ... sokaságának az eredménye ... én is és pl. kicsirigó kolléga is igen komoly összegeket öltünk DVD írókba (ez a hobbink is persze) és így is még rengeteg sötét folt van ahol mi is csak tapogatózunk. Ez igen is türelemjáték és sok-sok idő mire megtudod mi jó, mi lehet jó, mire kell odafigyelni, mit (milyen MID-et) milyen chipsetes íróval (Panasonic, Mediatek, Renesas, NEC) melyik fw.-el, milyen sebességgel kell megírni hogy abból az alapanyagból a lehető legjobbat ki tudjuk hozni. Nincs olyan hogy ez az író mindenre jó, mindent tökéletesen megír!!! Sajnálom ha elkeserítelek, de ez az igazság!!!

Új hozzászólás Aktív témák