Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz kicsirigó7 #13195 üzenetére

    "Igen abból adódhatott a probléma hogy nem kapott az író megfelelő tápot a notebook USB aljzatából. Főleg akkor, ha az ép a belső akkumulátorról ment, vagy is nem volt a töltőn."

    Köszi a választ! Nem a belső aksiról üzemelt, hanem hálózatról, de hát ezek szerint a noti energiaellátása még így is kevés.

    (Ez azért is "szívás", mert ezeket a slim külső írókat nem feltétlenül csak asztali gépekhez gyártják. Sőt...!)

    "A javaslatom egy normál belső Optiarc AD-7260S író helyette, [Ezzel ] az átalakító adapterrel.
    Ha ép nem akarja használni az írót, akkor normál HDD-t is csatlakoztathat vele."

    Az jó író, nekem is olyan van a gépemben. :K

    Viszont a srác alap szintű felhasználó, plusz ha visszaveszik a Samsung írót, akkor min. azért az összegért kell levásárolni, szóval mindenképpen maradnék a külön tápegységes, külső írónál.

    Erről a listáról melyik típust tudod javasolni a "tizenegynéhányezer" forintos kategóriában?

    BTW... Az adapteres tippet köszi. Ilyenben rég óta gondolkodom itthonra. Ez "hot swap"-ra képes cucc? (Engem érdekel, mert régebb óta be akartam ilyet szerezni.)

    Mennyire megbízható? Elsősorban arra gondolok, hogy a gyakori eszköz "ki-becsatlakoztatás" mennyire van hatással a csatlakozókra?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák