Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    válasz kicsirigó7 #11257 üzenetére

    Igen közben sikerült találnom és elolvasgattam és így nem kell átalakító ezen felül nem találtam róla rossz leírást csak jókat írnak a Plextor típusúról + a gyengébb minőségű CD/DVD-t is megbízhatóan írja nem tűnnek el az írott anyagok. Bár nem értem mitől tűnik el az anyag vagy hibásodik meg, ha 1x tökéletesen ment. De ki tudja lehet nanorobotokat tartalmaz az LG és hasonló kategóriájú írók :DDD és mozgásban vannak. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Plextor PX-870A ezt a típust fogom megvenni. Ja bocsi előzőleg elfelejtettem írni, hogy olvastam a privátot. Igen az a alaplap és bocsi nem jól írtam a DDR ramot támogatja a 400MHz-et bár ezt is érdekes beállítani, ha azt akarom hogy a 400 ennyin menjen és írjon ki. Jelenleg 333 megy így nem hibázik és jól megy, de ugye nem 1 mai darab és ahogy írtam csodálkozom rajta, hogy sok mai játékot is sikerül indítani rajta igaz sokat szenvedtem az összehangolással, de erről ennyit. A lényeg régen megérett a cserére jövőre talán meg is lesz csak ugye a jelenlegi gond, hogy nincs hely a merev lemezeken és nincs mivel kiírni a jelenlegi íróval nem akarok mérgelődni tovább. Köszönöm még 1x.

Új hozzászólás Aktív témák