Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Van nekem egy Samsung SH-S203D DVD íróm, Windows 7 alatt használom. A közelmúltban elrontott 1 kétrétegű lemezt(kb a második rétegnél HIBA). Töredezettségmentesítettem hátha, de ezután még egyet elrontott. Kipróbáltam egy TDK DVD+RW(plusszos)-vel, de a ráírt adatot se ez se a Plextor DVD olvasóm nem olvassa be. Elmentem barátomhoz neki XPje van, nála bekötöttem az írót és az újraírhatót jól megírta és be is olvasta. Gondoltam hogy az én windowsommal lehet a baj. Újratelepítettem, de ugyan ez van vele azóta is. Átdugtam másik SATA csatlakozóra, ekkor egyszer jól megírta a DVD+RW-t, de ezután megint csak sz.rul ír. :(
    Tegnap írtam pár audió CD-t ezeket tökéletesen megpörkölte, HiFi be is olvassa!!! Időközben megérkezett egy új, Verbatim DVD-RW(mínuszos) lemez, gondolván hogy a TDKval van baj, de ezt már megformatálni is alíg tudta. A Nero(10) nem tudta, hanem PowerISO-val tudtam csak második nekifutásra. Ezután írtam rá, de ugyan az az eredmény, megírja, de beolvasni már semmi nem tudja! :(

    Természetesen kétrétegű lemezzel kísérletezni nem szeretnék mert drága mulatság, de ha egy újraírható lemezt se tud megírni akkor sejthető hogy a DL lemezeket se viszi. :(

    Kérdésem, hogy elképzelhető, hogy a Windows7 miatt van ez? Vagy a gépemmel van valami? Vagy mégis mi van? :F Tanácstalan vagyok mint egy kisközség :O

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák