Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Zoli bácsi #951 üzenetére

    Kérdés, mennyire sürgős a választásod. Ugyanis, szokott lenni olyan, hogy Photós találkozók. Ez márkafüggetlen, és vannak újabb gépek is, bizti megengedik, hogy megtapizzad őket. Jobb, mint ha MM-be mennél, szerintem, bár első körbe az is elégséges. Én speciel a K200D mellett döntöttem, minden "hátrányával" egyetemben. Hátránya, ami előny is lehet, a ceruza akksi. :-D Elismerem, lehetnek anomáliák elvileg, de mivel már tudsz róla, ez szinte KIZÁRT. Hiszen, semmi extra nem kell, megfelelő akksi kell, meg egy jó töltő, és csá. Ráadásul, a boltokba ma már kapható Li-ion-os ELEM, olyan, amit gyárilag adnak hozzá. Azaz, ha mégis, bármi gond lenne, egy benzinkútnál, vagy közértben is vehetsz utánpótlást. A jpg motor is szerintem fel van fújva. Bár, konkrét összehasonlításom nincsen, mert egy gépem van, eddig nem éreztem, hogy a gép által készített jpg nagyon rossz lenne (vagy bárminemű anomália lenne benne). Sőt, még az alexpót se nagyon tapasztaltam, pedig ilyeneket is mondogatnak rá. Igaz, vegyesen használom, van, amikor raw-ba nyomatom, mert van bőven memkártya helyem. Pepecselni se szoktam vele, amelyiket fel akarom dolgozni, azzal esetleg, a többi jól elvan a wincsin is. Photomatix-al néha szoktam esettleg egy raw-ból hdr-ezni, de nem úgy, hogy túlhúzom a képet, ami jellemző a hdr-ekre, hanem pont, egy átlag default-ra rakva, és onnan kicsit állitgatva, nagyon jó eredményeket lehet kihozni (szerintem). :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák