Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz #31733248 #45753 üzenetére

    Ezt akkor is leírtam és most is, nem az borított ki, hogy nem tudtam egyben 30 percet felvenni, hanem az, hogy összesen nem tudtam fél órát videózni, mert túlmelegedett és nem engdett videózni, vagy épp kikapcsolt.

    Lehet egy rossz darabot fogtam ki, de nálam minden probléma előjött, amit a neten írtak.

    A Fuji sem tökéletes, de pl. fel akarok venni egymás után 6x10 perces videót, akkor nem kapcsol ki, nem melegszik fel, hanem teszi a dolgát.

    Arra kíváncsi vagyok milyen szörnyűségeket kellene elmondanom, mert én nem nagyon tudok róla, hogy lennének.
    Amit említésre méltó "probléma", hogy a Lr borzalmasan kezeli a Fuji fájlokat, de ez nem kimondottan a kamera hibája. Capture One viszont tökéletes erre a célre.
    Az X-T2 videóban több mint tökéletes nekem és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok Fuji fan, nem vagyok semilyen fan.
    Nikonról váltottam, sőt FX-ről... és most a Sony A7III szerintem egy baromi jó gép lett (papíron).

    Havernak van X-H1 és arról is mennek a hírek problémák terén, de neki nincs gond vele. Szerintem ez is, mint az én esetemben is a Sonyval gyártói szórás.

    A Sonynál az akasztott ki, hogy 10 000 euró értékben vásároltam náluk és kétszeri "vázjavítás" után sem voltak képesek egy nyomorult új vázat adni, hanem megrpbólták a javíthatatlant javítani :W

    [ Szerkesztve ]

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák