Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaktib

    tag

    válasz Zola8046 #31604 üzenetére

    [GF-6 teszt]
    Összehasonlítás
    EP-l5 teszt Ez ugyan az mint a 6-os.
    Én is is a két kép között gondolkoztam sokáig. Nagyon sokat böngésztem a netet. Azután mérlegre téve a dolgokat a GF-6 mellett döntöttem.
    Nekem fontos volt a videó is az NFC a Wifi. Nagyon hasznos tud lenni mikor nem kell dugdosni a kábeleket. A kijelző ha már nincs kereső szebb képet mutasson. Szerencsémre pont le volt árazva a MM-ban és még volt 10 % kedvezmény is aznap mindenre, a dupla kit 150 K-ból kijött az állvány táska és a kártya is. Ha megnézed nagyon hasonló a két készülék, apró fontossági dolgok dönthetik el melyiket választod. A képminőség gondolom mindkettőnél jó, és úgy sem lesz ott ugyan az a fotó a másik géppel, hogy összelehessen hasonlítani. Ha még az elején nem is értesz hozzá rengeteg gyári beállítás van mindkettőn amivel nagyon jó képeket lehet csinálni. Olyat, hogy nekem némelyiknél le is esett az állam. Pl A Red Bull repülős napon a 300-al repülő gépeket olyan szépen lekaptam. [link] Tehát mint egy kompakt gépet használod. És a képek nagyon jók lesznek az tuti. Ha meg megtetszik és érdekel a fotózás, lehet tekergetni kísérletezni, tanulni ( most én is ezt csinálom) és már van egy jó géped ami támogat ebben. Aztán ha úgy érzed lehet komolyabbat venni ha meg nem van egy jó géped.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák