Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagymadve

    csendes tag

    Kedves Fórumtársak! 3 hét megfeszített fórumozás, és tesztolvasás után, még mindig elég bizonytalan vagyok a fényképezőgép kiválasztásában, ezért újra hozzátok fordulok, ezúttal kicsit leszűkítve a kört. Szóval amit szeretnék és a rá szánt keret: Új gép legyen, mert sokáig szeretném használni. A felhasználási terület a szokásos, családi/kirándulós/rendezvényes/itthoni sok-sok beltéri fotó, és a mumus, a tornatermes judós, bár ez utóbbi tudom nehéz ügy, itt inkább csak a lehetőségeimhez képest legjobbra törekednék. Fontos lenne a beépített vaku, és a jó videós tudás. Nem kell zseb gép, de ne is legyen túl nagy. 150k a keretem ami eléggé leszűkíti a kört, de a nagyobb baj az, hogy még azt sem tudom, hogy ezért az árért, az én igényeimnek jobban megfelelne-e egy kisebb szenzoros, de fényerősebb kompakt (pl.: LX7, RX100, Fuji X20), vagy egy nagyobb szenzoros, de csak egy gyengébb kit objektíves MILC (Lumix GF6, Sony a 5000). Sajnos egyhamar nem fogom tudni egy gép árát költeni fényerős fixre. Szóval ebben az öt gépben gondolkodom, bízom benne, hogy ezúttal sikerül dűlőre jutnom veletek, mert bár van még két hetem kitalálni, már eléggé zsong a fejem a sok teszttől! Ui.: bocs a regényért!

Új hozzászólás Aktív témák