Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz .mf #26527 üzenetére

    Na igértem rálesek neked a képek visszanézésére:
    A teelpíthető TL alkalmazásban (fizetős kapják be, cserébe ugyanúgy eszi a zárat, nincs csak első redőny elektronikus, kompatibilis: NEX-5R NEX-6 NEX-5T ILCE-7 ILCE-7R ILCE-5000 DSC-HX400V DSC-HX60 DSC-HX60V DSC-HX400 ILCE-6000 DSC-RX100M3 ILCE-7S ILCE-5100. Magyar acc nem játszik, régiókorlát miatt US vagy UK javasolt hozzá, fizetés trükkös ha kell segítség privátban megírom ) be tudod állítani összefűzze 24p vagy 25p videóba, vagy csak állóképnek mentse. 0-60s időkkel, 0-990 kép készítésére ad lehetőséget. AE lock van, de 3 fokozatban állítható a fényváltozás követése. Tapasztalat azt mutatja, elég jól leköveti, nem villog a kép, szép az átmenet pl naplementénél. Vannak mindenféle presetek, mint naplemente, felhők, stb, de persze a lényeg a PASM módok is mennek. A gép által fűzött videó ütős, rosszul emlékeztem AVI-t ír az intéző rá, 199085 kb/s(!!!) adatsűrűséggel. 7-800 kép kijön az akkuból, ha nincs hideg. Ha több kép kell, vagy hideg esetleg sok hosszú expo, én ilyennel oldottam meg ezt rákötve (saját felelősség esete)
    Távvezérlő esetén (Smart remote conrol; ingyenes; kompatibilis: NEX-5R NEX-6 NEX-5T ILCE-7 ILCE-7R ILCE-5000 DSC-HX400V DSC-HX60 DSC-HX60V DSC-HX400 ILCE-6000 DSC-RX100M3 ILCE-7S ILCE-5100 ILCE-7M2 ):
    WP kliensnél (Én a scrap-ot használom) szintén minden módot használhatsz, kapsz felesleges RGB hisztogramot, ami neked fontos lehet: Interval shooting mode, azaz 5-30s-ig állíthatsz időközt, és megy amíg a gép vagy a telefon bírja akkuval vagy memóriával. Memóriával, fontos mert kötelezően kimenti a képet telefonra is, ha nincs hely kifagy. Sajnos a készült képek menet közbeni megtekintésére itt sincs lehetőség.
    Kukarobival (van gyári ingyenes app; elvégre ez a sony terepe):
    Nagyon frankó átlátható és kézreálló kezelőfelület, még a kamera firm változata is kiolvasható vele, de nincs benne semmi auto sorozat lehetőség. Harmadik féltől származó lehet van olyan, nem kerestem.

    Szóval az eredeti kérdésre válaszolva röviden ( :DDD ), nem lehet menet közben visszanézni.
    Azaz van egy hasonló, ami még az 5N-hez készült, na ez elsüti a 6k-t is, és csatlakoztatott eszközön sima állókép üzemben így visszanézhető a kép, bár így már azért elég körülményes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák