Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz #31733248 #25903 üzenetére

    ezeknek a fele manuál, amik elérhetőek bármelyik másik milc-re is, na meg a manuál mivoltuk miatt kompromisszumosak egy átlagjúzer számára, és három sigma, amik szintén elérhetőek más milcre is, meg fix létükre fényerőtlenek, szal marad 4 sony... a 16-osról mintha nagyon rosszakat olvastam, a 35-ös meg tudtommal bőven 100k fölött van, szal marad a (sztem nem túl izgalmas, de ízlés kérdése) 20-as meg az 50-es, ami amúgy nekem jónak tűnik és tényleg nem drága... szal ha belegondolunk ez nem az a fix obipark, amiért bárki is észvesztve futna a boltba sony-t vásárolni sztem. A zeissek között valószínűleg vannak jó darabok, de azok egy átlagjúzer számára az árcetlijük miatt olyanok, mintha nem is léteznének :D most nemazé, majd egyszer mondjuk 100-ér én is szívesen vennék egy használt a7-et manuálozni, szal absz nem vagyok sony anti-fan, de egy nex mellett az obipark miatt nem sokan teszik le a voksukat valszeg...

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák