Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rgqjx

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy Nikon D90-et és vele egy 18-105 kitobit használok, amivel elégedett is vagyok. Egy dolgot kivéve. :F
    Amikor megyünk kirándulni, kissé macerás az élet vele. Nagy és viszonylag nehéz. Ha az állványt is viszem, akkor pláne. :O

    Elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha "megszabadulnék" szeretett masinámtól és egy milcet vennék az árából, (vagy minimális ráfizetéssel). Ez ügyben kérném a segítségetek. Mit ajánlanátok?

    Jelenleg 95%-ban A, vagy S módban használom. Kirándulások alkalmával elsősorban épületeket, természetet fotózom, tehát a villámgyors fókusz nem létszükséglet, de azért nem szeretnék túl észrevehetőt visszalépni. Videó sem létszükség. Szeretem a 2 tárcsát, de lehet, hogy meg tudnék barátkozni 1-el is. Igazából a külalak nem igazán érdekel, anyira nem leszek szomorú, ha nem a kezemre formálták. A praktikus méret és súly kezd fontosabb lenni. Szeretném csak "behajítani" a hátizsákba. Nem probléma, ha objektívet kell cserélni. mert pl. az oly 14-42-je lehet kevés. Szeretem a keresőn keresztül nézni a világot, de ha nem túl nehéz pl egy közeli, repülő madarat lekapni a kijelzőt nézve, akkor állok elébe.

    Tudom, nem egyszerű a kérdésem, de próbálok megoldást találni. Esetleg vegyek egy pár súlyzót és kezdjek edzeni? Mert más bajom nincs a D90-el... :F

Új hozzászólás Aktív témák