Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz Lassú Víz #21640 üzenetére

    Őszintén szólva APS-C alatt nem kellene nekem semmi.
    Akárki akármit mond, az egységnyi munkafelület / megapixel képromlás nélkül még mindig limitált gyártási technológia ide vagy oda.
    APS-C -re is már vicc betömöríteni 24 meg 36 Mpx-es felbontást és akkor most vegyük 4/3"-ot ami még ennél is kisebb.

    Persze vannak FF/APS-C-s MILC-ek illetve alacsonyabb felbontású FourThirdek de tudjuk, hogy a piacot az olcsóbban gyártható és eladható Megapixeldömpingen élvezkedő júzerek táplálják, ebből fakadóan több az ilyen; "számomra szemét".

    Viszont valami megszorítások nélküli minimum APS-C -s MILC-et még nem találtam a piacon, (különben vettem volna egyet) gondolom emiatt is életképes a DSLR front... (meg az OVF miatt ami bármennyire is nem a kész képet mutatja neked -a világ dől össze- , mégis valós időben látod a dolgokat)

    Valakinek a Magyar lecsó, valakinek az Indiai kaja... én pl nem szeretem az Indiai kaját és senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről :) de elfogadom aki szereti.

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák