Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz .mf #19817 üzenetére

    Hányan venné(n)k inkább EP5öt mint EM10et? :)
    EPL5 kihagyása jogos, az szintén korrekt, a tavaszi akcióban meg olcsó. Az adott boltból az EPL5 pont hiányzott ahol néztem az árakat, én meg el is felejtettem a kistesót. :B Szerk: EPL6- megjelenését meg át is aludtam úgy látom :D
    Ettől függetlenül az én értékrendemben az EP5 kanyarban sincs az EM10hez képest, ha pár paraméterben jobb is. (1/8000 mint lehetőség jól jönne - főként pl egy Df-nél már egyenesen ciki hogy nincs - de dinamika (túlcsordulás?) szempontjából nekem úgy tűnik nem szerencsés - pl a héten is megint találkoztam vele, hogy 1.4en és 2.4en készült képeknél egyiknél az arcon kiégés közelébe vannak részek, kb kuka; a másikon teljesen jó (és még bőven lett volna hova gyorsabb zárat használni, de kb ugyanúgy lettek kiexponálva, tehát a kutya nem itt van elásva). Korábban nem tulajdonítottam neki jelentőséget hogy néha a rekeszt is állítják auto dinamika kiterjesztésnél egyes vázak, gyanítom ezért.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák