Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    Alapvetően a vitafelületet azzal nyugtáznám... hogy itt tényleg valóban igényekről van szó..

    Én Pl a korábban említett "EVF-től hülyét kapok" ember vagyok...
    Miután döntöttem, hogy jópár év után mivel térek vissza a képalkotás mezejére... utolsó önvizsgáztatás képpen végig másztunk párommal a múlt hétvégén az összes Budapesti fotós üzletben, ahol van kihelyezve gép... és lehet taperászni... ezek közül értelemszerűen a M M volt az egyik legjobban felszerelt parasztvakító...
    Mikor pl egy Kit obis ajánlathoz, a kipróbált gépen nem is Kit obi volt hanem egy felső kategóriás pár polccal arrébb lévő 100+-os obi volt :)
    (bár azt nem értettem, miért volt kikapcsolva az AF mindegyik gépen, nekem kellett egyesével bohóckodnom :U

    A lényeg; Párom nagyon hülyét kapott egy korábbi Csúcs Bridge gépem EVF-jétől... de talált több olyan gépet is ami EVF-es, de hamarabb bevállalná mint pár "sötét luk OVF-et"...
    Én meg egytől egyig hülyét kaptam és sehogy se tetszett, csakis a TÜKRÖS és nálam itt a PONT.

    Súlyát mindig is éreztem a felszerelésnek, de én még viszonylag szívesen cipelem és hamarabb meggyőz a masszavitásáról egy DSLR mint ezek a Kompakt formatervű gépek de persze van DSLR formatervű MILC-is mint a Pana G5 (csak én úgy látom; akkor már miért ne legyen tükrös :F )

    Nem akarok E-penis méregetni illetve pixelháborúzni... szimplán nekem NEM kellene ez a gép, inkább egy öregebb DSLR.

    MÁS;

    A Pentax 18-55mm DAL Obi-nál jobb valamiben a WR optikailag?
    (tudom, hogy ez a hülye meg minden álló verziója... de nem igazán kell a vízállósága )

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák