Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Byk01

    senior tag

    válasz Colonel993 #19190 üzenetére

    A gép kioldási késése sokkal nagyobb probléma lesz, mint az, hogy EVF-ed van, vagy OVF-ed.
    Képminőségre a Nikon vázak verik a Canonokat. Azonban megfizethető objektívekben lehet, hogy valamivel jobb a Canon. A váz anyaghasználatában szerintem megint a Nikon a jobb (legalábbis én nem szívesen fogdosok Canon vázat, ha nem muszáj)

    A tekergethető LCD ugye nem a repülőkhöz kell, mert azt nagyon gyorsan felejtsd el (max. akkor ne, ha videóznád őket).

    Egyébként nem tudom, mi bajod van a Nikonnal, mint márkával, nem egy noname, sehol nem látott, gagyit gyártó cég, a történelme kicsit messzebb nyúlik vissza, mint a Canoné (hogy mást ne mondjak, az első Canon gépnek Nikon keresője és objektívje volt).
    Ezt nem győzködésnek szántam, csak egy kis ismeretterjesztésnek, meg ha mégis a Nikont választod, akkor megnyugtatásnak, hogy nem valami sz.rt vettél.

    "Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Új hozzászólás Aktív témák