Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz jjeahh #19187 üzenetére

    Ne érts félre... tudom én, hogy név alapján nem lehet leírni a dolgokat a manapság (lásd; Edge szériás ThinkPad-nek hazudott Lenovo gépek)
    De alap esetben bántja az egómat ha Nikont kellene forgatnom a kezemben, de ezt egyből félre tudom rakni ha ésszerű érveket kapok arra, hogy miért AZT !
    Nagyon sok teszten átrágtam magam, és a Media Markt-ban is már nagyon szemeznek velem a BiztiBoy-ok, hogy hetente visszatérek taperászni a gépeket, de mégis csak nálam okosabbakat volna illdomos nyaggatnom :R
    Valahogy nem tudom rábeszélni magam az elektromos keresőre, sokat nézegettem már őket, nem hiszem, hogy jobbak lennének a tükrösnél.
    Szeretem a valós képet, sőőt így a manuál fókuszálás is inkább életképes, illetve van hogy EVF-el szerelt gépek drágábbak kategóriájukban mint a tükrösek...

    Amm mik ezek az egekbe rívó és persze valóban hasznos előnyök EVF-el, ellentétben a pentaprizmával?

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák