Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisvol

    aktív tag

    válasz penomope #16616 üzenetére

    Nos, nekem ma a győri edigitalban sikerült megtapiznom a K-500-at. A srác rendes volt, kiállítási darab nem volt, de elővett eggyet, amit megfogdozhattam. Sajna bekapcsolni nem lehetett, de ez is több mint a semmi, itt Győrben tán ez egyetlen hely ahol élőben láthatok ilyet. Mediamarkt, Euronics nem forgalmaz Pentaxot. Legalább is legjobb tudomásom szerint. Ezen kívül csk kis boltok vannak, ahol még ekkora sincs a választék.
    Rögtön utána irány a Mediamarkt, kézbevenni a D5200-t. Összeségében a Pentax kicsit fogásra, anyagra jobbnak tűnik. De a legfőbb előnye, hogy legalább az ISO-nak, és a fehéregyensúlnyak van dedikált gombja, nem kell ezért a menüben kutakodni. Oké, a Nikonnál, Info gom megnyom, ott vannak a dolgok, de még azon belül is lépegetnem kell. Szóval kezelhetőség terén is plusz pont a Pentaxnak. Viszont a kihajtható LCD és a sztereo mikrofon és a jobb videozási képességek a másik oldalt erősitik. Viszont az ár......nos az hamar feledtetni tudja az esetleges hiányosságokat. :DD Kár hogy a Pentaxot nem tudtam működés közben próbálni.

    Üdv:T.

Új hozzászólás Aktív témák