Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz sir_mook #16394 üzenetére

    en nem latom hogy barki is kerdezte volna hogy miert ilyen a kep, vagy miert nem szuk rekesz :)
    en csak nagyobb felbontasban szerettem volna latni, meg pontos exifre lennek kivancsi ha mar itt a peldakep. nem kb ekkora meg akkora...meg ebben a felbontasban azt sem latom mekkora a dof...szoval talalgathatok. azert sztem sikerulne ezt ekkora doffal meglonom koveto nelkul is. gondolom nem futottak meg azert nem 5cm a dof. ha mondjuk 7m-re voltak toled akkor f1.4-en is 1.5m eles tartomany van. mozgo kutyat eltalalok egy jo lassu fokuszu sigma 105-tel tized ekkora elessegi sikkal. nem kovetoben. azt meg nem probaltam soha :DDD

    nem kotozkodni akarok, meg nyilvan meg van az ff letjogosultsaga, meg hat profiknal mar a kevesebb zaj, pontosabb af miatt megerheti...vagy ha egesz nap azzal dolgozol szinten par apro feature is sokat segithet.
    de ettol meg a hobbifotosok nagy reszenek sztem felesleges. meg hat amit mondasz valszeg a szituaciok 90%-at meg lehet loni d7k-val is...de mondjuk csillagfotok, sport, meg ilyesmi kepek igenyelhetik...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák