Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz t72killer #12188 üzenetére

    Köszi a választ!

    Akkor ezek szerint ha nagyon akarok van alternatíva olcsóbb objektívekre, nem is egy gyártótól :)
    Igaz most még nnincs meg a gép, de szeretek előre gondolkodni a dolgokon, amik felmerülhetnek...

    Most jelenleg még az foglalkoztat, hogy mennyire lesz hátrány a használat során, hogy nem magyar a menü.
    Mert a Canon 600-ban magyar van, és persze ott a 650 is ami kissé drágább azért....
    Viszont canonnál a 18-135-öst nem ajánlottátok, a 18-105-ös nikont viszont igen, és nikonnak kicsit nagyobb és talán jobb is az érzékelője...
    Szóval ezért is választottam a Nikon-t, ráadásul a nikon objektyvek amiket néztem kicsit olcsóbbak is mint a canonhoz...

    Van esetleg canonnak más előnye nikonhoz képest? És mennyire hátrány hogy nincs magyar nyelv?

    Thanx!

    (#12189) csakb: Ha már meglesz a gép, akkor amúgy is jövök ide is kérdezgetni hogy ki mit ajánl :)
    Nem szoktam csak úgy belevágni ilyenek megvásárlásába.
    De itt a Kaposvári boltban (ha nem is nagy bolt és nincs is hatalmas választék márkák terén... leginkább Nikon volt :) ) legalább segítőkész és hozzálrtő volt az eladó.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák