Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz DZs #85101 üzenetére

    Hát igazából minimum Citroen C4 és Ford Focus méretű verda az amire azt mondom már jó, de inkább nagyobb legyen, minthogy szűköljek a hellyel. A C4 tetszik és a Ford Focus is. 5 ajtój vagy 3 ajtós. Benzines ből minimum az 1.6 mert azért haladni is kéne meg ne fingjon ki egy előzésnél, vagy bármi komoly gyorsulát igénylő helyzetnél. A külföldi nagy utazásokat is szeretném ha bírná, mert az átlagnál többet járok külföldre EU-n belül.
    Pakolás szempontjából az a lényeg, hogy beférjen a horgászfelszerelés is kényelmesen: 3db 3 x 120 centis rakós 3 tagú bojlis pokolgép, meg a többi dióverő bot, sátor, horgásszék, horgászágy esetenként, alap cuccok (kaja, pia, egyéb), sporttáska a ruháknak vagy bőrönd plusz apróságok.
    Így olvasva ez sok cucc, de valójában nem az, mert el lehet rendezni fainul. A C5-ben sem jelentett gondot, igaz az 5 ajtós volt és rengeteg szajré elfért benne. Nah azzal plafonig megrakva tüzifát is szállítottam az egyik barátomnak. Cserébe fél napig porszívózta meg nyalogatta, hogy tiszta legyen. De volt olyan, hogy aludtunk is benne többször, vittünk takarót párnát, ledöntöttem a hátsó üléseket előrébb állítottam az első üléseket és kész volt a panorámatetős franciaágy. A 407 esben is királyul elfértünk a csajommal, csak az 4 ajtós volt. de az ülések ledönthetők voltak és brutál sok hely volt benne.

    Kb ez a főcsapás iránya, hogy Citrom C5, Fjord Mondeo méretű autókat nézek.
    Sajnos olyan árban nincs 2.0 benzin vagy dízel C4 emennyiért én szeretnék, csak 1.6 os..

    /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF / Peugeot 407 Coupe 2.7 HDi automatic /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák