Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Kornel #69555 üzenetére

    Figyelem, magánvélemény:

    Ha én ennyire fschnék attól hogy leér az alja, akkor nem ültetném le.

    Gondold végig mit nyersz vele? Tudsz gyorsan kanyarodni. Hurrá. Szükség van rá? Nemigen, csak élvezkedsz rajta egy ideig, amíg egyszer meg nem csúszol, aztán meg vissza minden a normális kerékvágásba.

    Mit vesztesz? Lehet mindig figyelni a fekvőrendőröket, meg az úthibákat, és k.va ciki ám visszafordulni, hogy á... itt leér az alja itt nem merek átmenni. Szerintem sokkal cikibb, mint lassan kanyarodni. Meg mi van, ha beragadsz egy utcába, előtted az a félelmetes fekvőrendőr, mögötted meg három autó. Na akkor mi van?

    Cserébe elköltesz egy csomó pénzt, meg mellesleg jó esély van rá, hogy nehezebben is tudod eladni az autót, mert a splash azért nem egy hülyegyerekautó, aki megveszi, az úgy lesz vele, hogy ültetve van, jajj széttaposták biztos... versenyeztek vele, meg dugtak benne hujujuj

    Meg ha leér, akkor amit ott talál a beton azt esetleg szétviszi, nem tudom nálad hogy van, nálam felkészülne cserére a leömlő a katalizátor meg a teljes kipuff.

    Megéri ez?

    Persze ízlés dolga, nyilván azt csinálsz amit akarsz, nem ítélek egyik oldal felé sem, de ezt így nekem mínuszosra dobja a matek.

    Semmi bajom az ültetéssel amúgy, és tényleg nem akarok semmit rád erőltetni, csak a véleményem mondtam el, tessék a helyén kezelni. :R

  • TaaT

    veterán

    válasz Kornel #69555 üzenetére

    Nem gáz ha kicsit nagyobb a gumi átmérője, én mondjuk a gyárinál kicsit kisebb átmérővel közlekedek.

    Ezen az oldalon elég sok felni súlya szerepel :) [link]

    Nekem a 18-as alum egy súlyban van a 16-os acél lemezzel :D

    Olaszból is vannak nagyon jó gyártók, pl az O.Z. Racing is az. :K

    És hogy legyen valami kép is ;]

    Give them hell Ukraine!

  • Balupapa

    senior tag

    válasz Kornel #69555 üzenetére

    ha nem olyan gumit teszel fel ami a tanksapka ajatajaban (vagy épp hol) benne van a rendőr kötekedhet és a műszaki vizsgán is. de amire a legnagyobb esély van hogy baleset esetén a biztosítód rád fog mutogatni.
    nem éri meg ezzel játszani sztem hogy pár ezerrel olcsóbb egy gumi de szabálytalan.

    szerk: nekem is voltak fent ideiglenesen cifra méretek de nem sokáig.

    sőt egyszer az egyik káreseményemnél külön felírták a gumi méreteimet (azelőtt soha)
    mázlim volt mert nem jöttek rá.
    (Lehet azért mert a felmérő megdicsérte a kocsit meg a felniket :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    _-=*WheelWhores*=-_

Új hozzászólás Aktív témák