Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz fattyu #66945 üzenetére

    Maximálisan igazad van :K Sőt, addig egy szakadt ínszalagot se lássanak el, amíg egy rákos beteg is van :K

  • parandroid

    nagyúr

    válasz fattyu #66945 üzenetére

    Én csak azt tudom, hogy a nyugati határon belépve hirtelen ugrásszerűen megnő a szarul beépített / beállított xenonok és a nem, vagy alig világító lámpák aránya az utakon. Gumiabroncsot nem szoktam nézni, de ismerve a német viszonyokat, nemigen kockáztat senki a nyárigumival - ha télen nyári, vagy nem megfelelő téligumival okozol balesetet, itt halmozódik a büntetési tétel, és a végén extrém többezer eurókról beszélünk, plusz a károkozó fizethet a biztosító helyett, ami megint többezer euró lehet, amivel nemigen szeret senki játszani egy apróbb koccanás után.

    Mondjuk a fagyálló-ellenőrzést én sem igazán értem, ha valaki olyan hülye, hogy erre nem figyel, azzal speciel szerintem csak saját magának tud kárt okozni. Bár gyanítom arról van szó, hogy ezt jófejségből csinálják csak meg, és ezzel együtt " ...tájékoztatják a gépjárművezetőket, hogy általánosságban mire ügyeljenek a téli járműüzemeltetésnél." Szóval nem biztos, hogy rögtön a rossz szándékot kell látni minden mögött.

    Amúgy meg NKH, és nem rendőrségi ellenőrzésről van szó, ha a cikket is elolvastad volna, mielőtt demagóg-módba kapcsolsz.

    Végezetül pedig ha már néhány olyan autót sikerül lekapcsolni, amik vesztegetéssel, vagy csalással (csak műszakira feltett gumik, műszakira kicserélt ablakok, műszaki után átállított vezérlés, vagy kicserélt fényszóró, vagy teljesen feketített üveg) mentek át a műszaki vizsgán, és amúgy nincsenek mindennapi közlekedésre alkalmas állapotban, akkor már megérte a dolog.

    Ui.: Engem már állított meg NKH Mo-n, megnézték a forgalmit, a lámpákat, bedugtak egy szondát a kipufogóba, 2 perc alatt kész voltak, majd jó utat kívántak.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák